DZIEŃ KOBIET W CENTRUM SĄDECKIEGO SENIORA

 

6 marca 2020 roku Centrum Sadeckiego Seniora wypełniło się zapachem i czerwienią kwiatów. W tym dniu swoje święto obchodziły Panie, które swoją obecnością zaszczyciły przygotowaną dla Nich uroczystość.
Gościem specjalnym, którego pojawienie się wywołało ożywienie wśród obecnych Pań, był Pan Ludomir Handzel Prezydent Miasta Nowego Sącza. Po pięknych życzeniach, Pan Prezydent obdarował każdą
z Pań cudnym tulipanem. Wśród naszych drogich Kobiet nie zabrakło także Pani Renaty Fecko, Kierownik Centrum, która miała możliwość choć na chwilę zapomnieć o obowiązkach i cieszyć się swoim świętem wspólnie z innymi paniami. W tej, jakże miłej czynności, towarzyszył Panu Prezydentowi Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Sączu, Pan Łukasz Sierotowicz.
Oprawę muzyczną w tym niezwykłym dniu zapewnił zespół Veritas w składzie : Natalia Burnagiel – skrzypce, Natalia Kaleta – wokal, Kinga Król – wokal, Anna Ogorzały – wokal, gitara, Agnieszka Kalisz – gitara. Dziewczęta z zespołu zaprezentowały swój niezwykły talent wokalny i muzyczny, wykonując polskie piosenki, które wzruszały, bawiły i przywoływały wspomnienia, m.in. „Kawiarenki” z repertuaru Ireny Jarockiej, „Dni, których nie znamy” Marka Grechuty, „Wielka dama tańczy sama” Anny Jantar,  „Remedium” Maryli Rodowicz, „Baśka” wykonywaną przez Wilki i wiele, wiele innych. Nie zabrakło także przyśpiewek ludowych, które wprowadzały radosny i beztroski nastrój wśród Pań.
Młode artystki także zostały obdarowane przez Pana Prezydenta tulipanami, oraz specjalnie na tą okazję przygotowanym koszem pełnym owoców i słodkości. Tradycyjnie, po części artystycznej, nastąpił czas na słodki poczęstunek przygotowany przez Panią Jadwigę Wilczyńską i Panią Annę Pawlus, za co należą się im serdecznie podziękowania.
Drogie Panie, jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!