Rekrutacja do Małopolskiego Projektu Tele-Anioł trwa

Rekrutacja do Małopolskiego Projektu Tele-Anioł trwa


Wydział Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej Urzędu Miasta Nowego Sącza informuje o prowadzonym naborze do Małopolskiego Projektu Tele-Anioł – projektu realizowanego przez Województwo Małopolskie wraz z partnerami: Caritas Diecezji Kieleckiej i Stowarzyszeniem Europejski Instytut Rozwoju Regionalnego.

 


Wsparcie otrzyma docelowo 10 000 uczestników, którzy bezpłatnie zostaną wyposażeni w opaski bezpieczeństwa z przyciskiem SOS i kartą SIM oraz możliwością całodobowego połączenia głosowego z Centrum Teleopieki. W Centrum tym dostępni będą ratownicy medyczni, wykwalifikowani asystenci teleopieki oraz psychologowie.

Osoby spełniające kryteria wymienione w regulaminie rekrutacji i udziału w projekcie, chcące przystąpić do programu, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w wersji elektronicznej na stronie projektu lub w Agendzie Urzędu Marszałkowskiego w Nowym Sączu przy ul. Jagiellońskiej 52.


Wypełniony wniosek należy: 

– wysłać bezpośrednio na adres: Departament Zdrowia i Polityki Społecznej Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Racławicka 56,30-017 Kraków z dopiskiem „Rekrutacja – Małopolski Tele-Anioł”
– lub złożyć osobiście w ww. Agendzie Urzędu Marszałkowskiego w Nowym Sączu.

Pełne informacje o Programie i warunkach rekrutacji dostępne są na stronie internetowej:

Małopolski Tele – Anioł 

 

/źródło: www.nowysacz.pl/