Spotkanie Walentynkowe ,,W kręgu miłości”

14 lutego 2020 r. w Centrum Sądeckiego Seniora odbyło się spotkanie walentynkowe, pod romantycznym tytułem ” W kręgu miłości”. W tym dniu Seniorzy mieli okazję uczestniczyć w wybornym koncercie przygotowanym przez sądecką artystkę o bardzo szerokim spektrum twórczości (malarstwo, rzeźba, poezja), Panią Martę Bielawską, która w przejmującym i emocjonalnym występie zaprezentowała swój autorski program poetycki. Uwieńczeniem wspaniałego występu była niespodzianka przygotowana przez starosądeckiego twórcę, Pana Józefa Pogwizda, który wręczył artystce grafikę swojego autorstwa. W duecie z panią Martą wystąpił Pan Wiesław Łaszczuk, uświetniając występ znanymi polskim piosenkami w swoim wykonaniu.

Wspaniałym uzupełnieniem programu był niezwykle humorystyczny i optymistyczny występ naszej Seniorki, Pani Marii Zasowskiej. Wprowadziła wśród uczestników atmosferę humoru i zabawy, prezentując dwa skecze. Bezsprzecznie jednym z elementów podkreślających talent aktorski naszej Seniorki, był strój, który przygotowała specjalnie na tę okazję.

W spotkaniu uczestniczyło szacowne grono Seniorów – uczestników Centrum oraz zaproszeni Goście: Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Sączu- Pani Luiza Piątkiewicz, Kierownik Centrum- Pani Renata Fecko, Członkowie Sądeckiego Forum Seniora – Pani Maria Baran, Pani Anna Oleksy, Pan Józef Pogwizd oraz Pani Bogumiła Kałużny, która swoją pogodą ducha i talentem artystycznym czynnie wspiera seniorów zarówno w sferze duchowej, jak i manualnej.

Poza wspaniałymi występami, sympatycznym akcentem spotkania były drobne upominki walentynkowe dla Wszystkich, przygotowane przez Panie aktywnie działające w Centrum, za co zostały pięknie nagrodzone brawami. Po części artystycznej uczestnicy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek.

Przy tej pięknej okazji  życzymy Drogim Seniorom miłości i uśmiechu,  nie tylko w Walentynki !