Targi seniora oraz Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki w Krakowie

W dniach 6-7 października 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się pierwsza edycja Targów Seniora.

To jedyne w naszym regionie wydarzenie na tak dużą skalę, skierowane do osób w wieku emerytalnym oraz ich rodzin. Na odwiedzających czeka szereg atrakcji.

Targi Seniora dadzą możliwość zapoznania się z ofertą dedykowaną seniorom, osobom będącym już na emeryturze, z nowościami z wielu branż i trendami na rynku. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 60 wystawców. Ponadto organizatorzy przygotowali szereg atrakcji w postaci programu towarzyszącego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://targiseniora.krakow.pl, na której na bieżąco udostępniane będą aktualności dotyczące targów. Tu też znajdziecie wszelkie informacje dotyczące wystawców i szczegóły programu towarzyszącego.

Jednocześnie 6 października 2017 roku w ramach pierwszych Targów Seniora Województwo Małopolskie po raz drugi organizuje Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki. Tym razem debatować będą na temat rozwoju gospodarczego w kontekście starzenia się społeczeństwa. Będzie to wyjątkowa okazja do wymiany poglądów, doświadczeń w połączeniu z możliwością zapoznania się z ofertą dedykowaną seniorom, z nowościami z wielu branż na rynku. Więcej informacji o Kongresie na stronie: http://targiseniora.krakow.pl.

Wstęp na targi bezpłatny.

Zapraszamy seniorów wraz z całymi rodzinami do udziału w wydarzeniach!