Miłość w każdym wieku- spotkanie z poezją

„Oblicza miłości” pod tym tytułem odbyło się spotkanie walentynkowe we wtorek (13 lutego) o godz. 16:00 w Centrum Sądeckiego Seniora przy ul. Jagiellońskiej w Nowym Sączu. Seniorzy licznie przybyli na spotkanie, aby po raz kolejny być razem i wspólnie wysłuchać w tym wyjątkowym dniu wierszy Marty Bielawskiej w autorskim wykonaniu oraz znanych polskich piosenek w interpretacji Wiesława Łaszczuka.

Marta Bielawska – mieszkanka Nowego Sącz, od lat jej pasją jest twórczość artystyczna. Maluje, rysuje, rzeźbi a tematyka obrazów, które tworzy to przede wszystkim pejzaż, martwa natura i kwiaty. Pisze i czyta swoje wiersze.

Wiesław Łaszczuk – malarz, dekorator i grafik. Interesuje się różnymi technikami malarskimi, ale głównie malarstwem olejnym i pastelowym. Tematami jego prac są pejzaże, wątki sakralne i portrety. Gra na gitarze i śpiewa.

Artyści wystąpili w duecie specjalnie utworzonym z okazji spotkania walentynkowego dla Seniorów.

Każdego roku 14 lutego mamy okazję do złożenia sobie życzeń, wspólnego wyznania uczuć, okazywania serdeczności i miłości.  I w tym dniu w Centrum Sądeckiego Seniora nie zabrakło czerwonych serduszek z życzeniami, które zostały przygotowane przez Panią Martę Bielawską. Każde serduszko przypominało obdarowywanym by czułość i zainteresowanie okazywać sobie nie tylko w walentynki ale także w każdy inny dzień roku.  Seniorzy mogli się także podpisać na specjalnie przygotowanym plakacie z życzeniami przedstawiającym Wielkie Serce.

Pamiętajmy  „Jesteśmy dla Siebie”.

 

***

Centrum Sądeckiego Seniora jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Wojewody w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020.