Wigilia dla seniorów

W sali reprezentacyjnej sądeckiego Ratusza odbyła się wigilia dla uczestników projektu Senior+ z Centrum Sądeckiego Seniora. Prezydent Ludomir Handzel wręczył członkom Nowosądeckiego Forum Seniorów kwiaty i przekazał podziękowania.  

Wigilia seniorów

– Wielokrotnie podkreślałem i będę podkreślał, że jestem prezydentem wszystkich Nowosądeczan i  bardzo dużym szacunkiem i estymą darzę te osoby, które maja duże doświadczenie. Staram się czerpać z państwa wiedzy i obiecuję, że tak będzie cały czas – powiedział prezydent Ludomir Handzel.

Wigilia seniorów

Na zakończenie seniorzy podziękowali prezydentowi za wsparcie, współprace oraz za dostrzeganie istotnych zarówno dla nich jak i wszystkich mieszkańców spraw. Był również czas na świąteczne życzenia i poczęstunek.

Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów Wigilia seniorów

/źródło: www.nowysacz.pl/

Funkcjonowanie Centrum Sądeckiego Seniora współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Wojewody Małopolskiego w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020