Wojewódzka konferencja „Być Seniorem”

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Seniora, odpowiadając na zapotrzebowania środowisk senioralnych Stowarzyszenie Dla Miasta wraz z Silver Economy oraz przy współpracy z Urzędem Miasta Nowego Sącza organizuje wojewódzką konferencję pn. „Być Seniorem” w dniu 2 października br.

SpotkaniPLAKATe będzie doskonałą okazją do dyskusji nad ważnymi kwestiami związanymi z jakością życia Seniorów, ich potrzebami i oczekiwaniami. Dla uczestników spoza Miasta Nowego Sącza Organizatorzy zapewniają możliwość skorzystania z bezpłatnego noclegu z dn. 1 / 2 października br. Ponadto, zapewnione także zostanie: transport w miejsce organizacji konferencji, opiekuna ze strony organizatorów, wyżywienie.

Oferta adresowana jest do osób z Małopolski w wieku 50 +

Aby wziąć udział w Konferencji należy wypełnić i wysłać kartę zgłoszeniową w terminie do 26 września 2014 r. do godziny 15:00.

Inicjatorzy mają nadzieje, że konferencja realizowana w Małopolsce, regionie przyjaznym dla osób starszych, spotka się z Państwa zainteresowaniem i na stałe wpisze się w kalendarz imprez organizowanych dla Seniorów.

Szczegółowy program Konferencji oraz formularz zgłoszeniowy, dostępny jest także na stronie www.dlamiasta.org. Do Państwa dyspozycji jest przedstawiciel Organizatorów: tel. 570-975-850, e-mail: fundacja.se@gmail.com

Program Konferencji

Formularz zgłoszeniowy

***

Projekt „MAŁOPOLSKIE TARGI DLA SENIORA” realizowany jest przez FUNDACJĘ SILVER ECONOMY  i STOWARZYSZENIE DLA MIASTA we współpracy z Urzędem Miasta Nowy Sącz w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich”.