POWSPOMINAJMY DZIEŃ SENIORA

Powspominajmy Dzień Seniora 🙂 

Tegoroczne obchody Dnia Seniora stały się już wspomnieniem. Miłym i rozgrzewającym serca niejednego Seniora. To co się działo, to nie tylko jedna wielka zabawa ale też integracja, wspomnienia. To święto wszystkich Seniorów i czas obfitujący we wszelkiego rodzaju wydarzenia.

 

Wychowankowie z Pałacu Młodzieży umilili czas Seniorom swoimi występami.

Grupa Baletowa „ADAGIO” zaprezentowała układ „Polka”, Krystian Gizicki porwał naszych Seniorów w piękny rejs „Parostatkiem”, zespół taneczny „Pompon-team zaprezentował układ „Jestem Kotem”, a Krystian Gizicki przypomniał  przebój Andrzeja Zaucha „C’est la vie”

 

Ogromną radość naszym Seniorom sprawił występ Mateusza Ziółko. Ten wyjątkowy artysta, którego „Twarz brzmi znajomo”, Sądecki ptok, którego na Sądecczyznę przywiodło serce i twarz Sądeckiego hospicjum. Mateusz Ziółko w Dniu Seniora zachwycił i wzruszył każdego.

 

Nie mogło zabraknąć zespołu „Nasze dźwięki” z Sądeckiego Centrum Seniora. Seniorzy, seniorom umilili czas mini koncertem piosenek biesiadnych.

 

Na zakończenie po części koncertowej, Seniorzy zostali zaproszeni do obejrzenia wystawy wyjątkowych prac Seniorów z Sądeckiego Centrum Seniora oraz z Dziennego Domu Seniora, a także na ucztę dla podniebienia.

Mamy nadzieję na liczne, kolejne spotkania w tak zacnym gronie!!!

Skip to content